O ArcoDive

Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej szkoleniom nurkowym.

Nazywam się Arkadiusz Stróżyk, jestem instruktorem nurkowania KDP/CMAS**M2

Moja przygoda z nurkowaniem rozpoczęła się w roku 2003, kiedy skończyłem kurs na stopień P1 KDP/CMAS. Przez następne lata rozwijałem swoje umiejętności szkoląc się i zdobywając kolejne stopnie nurkowe oraz specjalizacje. Swoje umiejętności szlifowałem w polskich wodach oraz w innych zakątkach świata. Nurkowałem zarówno w wodach ciepłych, jak i zimnych, przy różnych warunkach pogodowych. Dzięki temu zdobywałem doświadczenie . Chcąc dzielić się swoją pasją i doświadczeniem nurkowym postanowiłem w roku 2013 zdobyć uprawnienia instruktorskie M1 w swojej macierzystej federacji KDP/CMAS.

W roku 2016 podniosłem swoje kwalifikacje kończąc kurs centralny na stopień instruktorski KDP/CMAS**M2. Dzięki temu zdobyłem nowe umiejętności i poszerzyłem wiedzę z zakresu szkolenia kursantów. Dało mi to również możliwość rozszerzenia oferty szkoleniowej.

Kursy nurkowania odbywają się w małych grupach, a także w trybie indywidualnym w przyjaznej i swobodnej atmosferze.

Szkolenie adeptów nurkowania sprawia mi ogromną przyjemność. Ich sukcesy są również moimi sukcesami. Każdy z kursantów jest inny i może liczyć na moje indywidualne podejście stosowne do predyspozycji i umiejętności.

Oferuję również fachową pomoc przy doborze sprzętu oraz ukierunkowanie dalszej drogi rozwoju nurkowego.

Po zakończonym kursie daję możliwość wspólnych wyjazdów nurkowych i praktycznego wykorzystania zdobytej u mnie wiedzy. Oferuję również wypożyczenie brakującego sprzętu i doradztwo przy zakupie nowego.

Zapraszam serdecznie do udziału w moich kursach oraz zakupów sprzętu nurkowego w prowadzonym przeze mnie sklepie.

 

afiliacja-arcodive

Nasza kadra: